Pamuk Prenses ve Avcı: Kış Savaşı - The Huntsman: Winters War - HD 1080p HD izle - 1080p film izle full hd film sinema izle1080p film izle full hd film sinema izle
Yeni Sitemize Hoşgeldiniz

Film Hakkında 18

Pamuk Prenses ve Avcı: Kış Savaşı – The Huntsman: Winters War – HD 1080p HD izle

Pamuk Prenses ve Avcı: Kış Savaşı – The Huntsman: Winters War – HD 1080p HD izle

Belirtilmemiş
Filmin TürüGenel IMDB Puanı6.2 / 10

Filmin Özeti

The Hunstman Winter’s War – Avcı : Kış Savaşı Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalı belki de sinema tarihinin en fazla uyarlanan eseri olmaktadır. Keza sinemada ki ilk uzun metraj çizgi filminin bu masal olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, büyük küçük her kesimi etkisi altına alan bu masal evrensel bir efsane olarak nitelendirilmektedir. Aradan geçen süre içerisinde 2012 yılında Pamuk Prensesimizi bu sefer çok daha farklı bir format eşliğinde izleme şansı yakalamıştık. Nitekim masalın aksine çok daha farklı bir mizaca sahip olan prensesimiz, savaşçı kimliği ve hayatta kalma mücadelesi içerisine yakışıklı avcı ve yedi cüceleri dahil etmişti. Üstelik kötü kraliçenin Charlize Threon tarafından canlandırıldığı Pamuk Prenses ve Avcı filmi, elde ettiği gişe başarısı sayesinde senenin en fazla konuşulanları listesine girmeyi başarmıştır.

2016 yılı filmleri içerisinde izleme şansı bulacağımız The Hunstman Winter’s War – Avcı : Kış Savaşı filmi ise; pek çok Pamuk Prenses masalının aksine hikayeyi bu sefer çok daha öncesine, Pamuk Prenses’ in henüz daha doğmadığı dönemlere taşıyor. Üstelik ilk filmin kemik kadrosunu tam tamına izleme şansına erişeceğimiz bu yeni masalı hd film izle görüntü kalitesiyle rahatlıkla seyredebilirsiniz. Sinemada ki fantastik üslubu son sahesine kadar zirveye taşımakta olan filmin yönetmenliği ise Cedric Nicholas – Troyan tarafından yapılmıştır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle