Forrest Gump - HD 1080p HD izle - 1080p film izle full hd film sinema izle1080p film izle full hd film sinema izle
Yeni Sitemize Hoşgeldiniz

Film Hakkında 70

Forrest Gump – HD 1080p HD izle

Forrest Gump – HD 1080p HD izle

Türkçe Dublaj
Filmin TürüDram Filmleri IMDB Puanı8.8 / 10

Filmin Özeti

Forrest Gump, zeka seviyesi 75 olan bir adamın hayatını anlatan dram ve komedi tarzında etkileyici bir filmdir.

Zeka seviyesinin düşük olması nedeniyle devlet okullarına girmekte bile zorlanan Forrest Gump zamanla aklı ve mantığı şaşkına uğratan başarılara imza atıyor. Her ne kadar zeka seviyesi düşük olsa da fiziksel olarak, psikolojik olarak son derece sağlam olan Forrest Gump, zamanla gelişen olaylar zincirinde bizi hayal edemeyeceğimiz bir dünyaya götürüyor.

Örneğin Jenny ile tanışması ve aşık olması, Elvis Presley, Kennedy, Nixon gibi gibi tarihsel kişilerle kaza eseri tanışması gibi ilginç durumlar gelişiyor. Bütün bunlar 50’lerden 70’lerin sonuna kadar gelen bir zaman dilimi içinde gerçekleşiyor.

Bununla da sınırlı kalmaz, Gump tamamen tesadüf eseri Vietnam savaşına katılıyor. Yakın Amerikan tarihinin büyük  olaylarına tanık olur, hatta bir kaçının içinde bizzat bılunuyor. Fakat bilmeden yaptığı şeylerin ne kadar önemli sonuçlar doğurduğunun ne yazık ki tam farkında olamıyor.

İzleyici zihninde kalıcı iz bırakacak filmler arasında olacağını düşündüğümüz Forrest Gump filminde Gump'un çevresini şaşırtan serüvenini izlerken Dram ve Komedi dolu sahnelere şahit olacaksınız. 

Filmi 1080p Full HD kalitede Türkçe Dublaj seçeneğiyle Full HD Film izlesene farkıyla izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz Spoiler Ekle